jakie paznokcie lepsze zelowe czy akrylowe

Kat Hing Wai jest 17 wieku warownego, który nadal zachowuje swoją dawnych czasach ducha.

Mai Po Marshes Nature Reserve jest ornitolog raj. Zajmujący stosunkowo rozległy obszar podmokłych wokół Wewnętrzna Zatoka Deep, w pobliżu granicy z Chinami, jest to jeden z najbardziej popularnych przystanków dla ptaków migrujących, w drodze z Azji Północnej do Australii.

Hong Kong Wetland Park położony jest na skraju Mai Po bagna i jest bardzo dobrze zorganizowane i dostępne (w przeciwieństwie do samego rezerwatu przyrody). Oferuje on imponujący odwiedzającego centrum, gdzie można dowiedzieć się o mokradłach i bagnach.

Ping Shan Heritage Trail, w pobliżu Yuen Long miasta, jest łatwe do spaceru szlak, który przechodzi przez klaster ściankach wsi, starych świątyń i innych zabytkowych budynków.

Miu Fat Monastery, w pobliżu stacji Tei Lam, jest dość piękna świątynia buddyjska i ośrodkiem studiów buddyjskich … To jest dobrze znany ze swoich bogatych i rozrzutny ornamentami.

Ching Chung Koon jest jedną z najpiękniejszych świątyń w Hong Kongu, a znajdują się w miejscowości Ching Chung

Tuen Mun Town, na zachodnim końcu z terytoriów, gdzie jest zwykle kończy się (lub zaczyna journey …)

Wycieczka do środkowej i północnej Nowych Terytoriach zwykle zaczynają się od miasta Sha Tin – stolica nierejestrowanej Nowych Terytoriach, gdzie można odwiedzić Hong Kong Heritage Museum: Największe muzeum w HK i świetne miejsce, aby uchwycić bogatą historię kultura regionu.

Dziesięć tysięcy Buddów, także w Sha Tin, to „musi odwiedzić” ale istnieje sporo kroków wspinać …

Tsang Tai Uk, na obrzeżach Sha Tin, jest jednym z niewielu tradycyjnych Hakka zamurowane wsiach, które nadal istnieją.

Muzeum Sztuki Uniwersytetu Chińskiego Hong Kongu, na północ od producent kołków do styropianu miasta Sha Tin, prezentuje sztukę Chin w latach i oferuje tysiące bezcennych eksponatów, takich jak malarstwo, kaligrafia, epigrafice rubbings, ceramika, wyroby z brązu, wyroby jade, wyroby lakier, kości słoniowej, a co nie …

napisane przez: