jakie paznokcie na rozmowe kwalifikacyjna

Różnica 5 minut może nie wydaje się być super, ale może wpływać na wyniki testu.

Nie mogą być również wątpliwości co do tego, czy urządzenie zostało prawidłowo skalibrowane lub czy wyniki badań były rejestrowane nieruchomości.

Doświadczony jazdę pod wpływem alkoholu prawnik będzie znać dokładną procedurę wymaganą dla danego urządzenia w wydychanym powietrzu i będzie kwestionować dawcę o procedurze testowej. Jeżeli dokładna procedura nie została spełniona, to nie ma wątpliwości co do ważności wyników testów.

3. Atak wyników badań

Nawet jeśli dawcą test jest certyfikowane i następnie dokładną procedurę wymaganą dla danego typu maszyny, wyniki badań mogą wciąż być błędne. Różne substancje lub czynniki mogą wpływać na wyniki badań. Na przykład:

– Wdychanie oparów lakieru, farby, rozpuszczalniki, opary kleju, opary benzyny lub środków do czyszczenia na sucho może spowodować, jak fałszywe wyniki.

– Przyjmowaniem sprayu astma, niektóre rodzaje pieczywa, miętówki, lub innych produktów, które zawierają alkohol formy prawnej może mieć negatywny wpływ na teście i spowodować złe wyniki badań.

– Substancje obce w jamie ustnej, takie jak klej dentystycznego lub nawet krwi może powodować fałszywe wyniki badań.

To jest tylko ogólne informacje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z prawnikiem, licencjonowanego w danym stanie.

Ten artykuł mogą być publikowane, ale treść nie może być zmieniony i linki autor musi pozostać aktywne.

Zatrzymaj się! DWI – jazdy po pijanemu – ma nic do zabawy. Więcej informacji można uzyskać tutaj w DWI. I kliknij tutaj żeby uzyskać więcej informacji na temat konsekwencji DWI.

napisane przez: