jakie paznokcie pasuja do zoltej sukienki

jakie paznokcie pasuja do zoltej sukienki

Można jeszcze wygrać przypadku Drunk Driving Nawet jeśli nie alkomatem

Tylko dlatego, że nie udało testu Alkomat, to nie znaczy, że zawsze są winni jazdę pod wpływem alkoholu. Pijany kierowcy musi być udowodnione ponad wszelką wątpliwość. Jeśli zatrudnić doświadczonego prawnika jazdę pod wpływem alkoholu, może on być w stanie ataku test alkomatem i stworzyć uzasadnione wątpliwości. Jeśli twój prawnik stwarza uzasadnioną wątpliwość, wygrasz.

Wszystkie państwa mają prawa, które mówią, że jeśli ktoś ma stężenie alkoholu we krwi (BAC) Poziom .08 lub wyższym, człowiek jest uznany za winnego jazdę pod wpływem alkoholu. Ale jest to przypuszczenie, że może zostać obalone przez wykazanie, że badanie alkomatem może nie być dokładne.

Istnieją trzy sposoby, aby zaatakować testu Alkomat.

1. Atak Test Dawca

Różne maszyny są używane do pomiaru poziomu alkoholu we krwi człowieka. Aby upewnić się, że test jest podana rzetelnie i że wyniki są wiarygodne, każdy daje testu Alkomat musi być przeszkolony i certyfikowany na temat korzystania typ maszyny, która została użyta dla danego testu. Jeśli dawcą test został wyszkolony na maszynę typu A, ale przede wszystkim badań podaną używane maszyny typu B, to nie ma wątpliwości co do tego, czy test został rzetelnie podane.

Doświadczeni prawnicy jazdy pijani często kwestionują testy dawcę o swojej szkolenia, certyfikacji i recertyfikacji.

2. Atak Droga Test podawano

Różne urządzenia korzystają z różnych metod w celu określenia BAC i różne metody wymagają różnych procedur, których należy przestrzegać w celu uzyskania wiarygodnych wyników badań. Na przykład, w przypadku niektórych maszyn, dawcą testy muszą przestrzegać osoby dany test na 15 minut przed podaniem test. Z innymi maszynami, dawcą test musi obserwować daną osobę test na 20 minut przed podaniem test.
napisane przez: