jakie paznokcie do brzoskwiniowej sukienki

jakie paznokcie do brzoskwiniowej sukienki

Hong Kong – The New Territories w skrócie

Hong Kong jest odwiedzana przez miliony turystów każdego roku, ale podczas gdy większość z nich zrezygnować miejsc jak „Wiktorii”, „Tsim Sha Tsui Waterfront” i „Rynek kobiet”, bardzo niewiele goście wiedzą o nowych terytoriów, stosunkowo znaczna obszar sceny przyrody, wsi w starym stylu, tradycji i kulturze.

Ten artykuł wprowadzi Cię do Nowych Terytoriach: największy obszar w Hong Kongu.

Nazwa „Nowe Terytoria” powstała w 1898 roku, kiedy Wielka Brytania wydzierżawił teren na północ od półwyspu Kowloon (w tym niektórych wyspach) z Imperial Chinach od 99 lat, w celu powiększenia malutkie kolonię Hong Kongu i uczynienia go bardziej „obronienia” …

The New Territories (lub NT, ponieważ są one często w skrócie), rozciągają się od półwyspu Kowloon na południu, aż do Sham Chun rzeki na północy (co jest granica z Chińskiej Republiki Ludowej) iz grubsza można podzielić na trzy geograficznych, mianowicie: Western New Territories, Centralny Northern New Territories, a wschodni Nowe terytoriach, włączając w Sai Kung półwyspu.

jakie paznokcie do brzoskwiniowej sukienki

Zachodnie Nowe Terytoria można uzyskać za pośrednictwem Tsuen Wan, niegdyś małej wioski rybackiej, która stała się nowoczesnym miastem. Do głównych atrakcji turystycznych w tej części miasta i obejmuje:

Sam Tung Uk w Tsuen Wan, jest starym murem wioski, który został odrestaurowany i stał się muzeum.

Chuk Lam Shim Yuen ( „Bamboo Forest Monastery”), na wzgórzu nad miastem Tsuen Wan, słynie z „Precious” Buddy posągów.

Yuen Yuen Institute, nie daleko od Tsuen Wan, jest jedyną świątynią w Hong Kongu, który jest dedykowany do trzech głównych chińskich religii: buddyzmu, taoizmu i konfucjanizmu.

Tai Mo Shan ( „Big Foggy Mountain”) jest najwyższym szczytem w Hong Kongu. Wzrasta do prawie 1000 m nad poziomem morza, jest częścią parku kraju, z bardzo ładne przyrody szlaków i punktów obserwacyjnych.

napisane przez: