jakie paznokcie do chabrowej sukienki

jakie paznokcie do chabrowej sukienki

Świetlik Kondensacja – jak rozwiązać problem

W pewnych warunkach wysokiej wilgotności i dużych różnicach temperatury, możliwe jest, aby skroplona woda mogła wystąpić na powierzchni metalu i tworzywa sztucznego świetlików. To jest bardzo powszechne w przemyśle akrylowego przeszklone świetliki szeroki i nie zmienia integralności lub funkcję świetlika.

Kondensacja nie jest objęty gwarancją produktu. Więc trzeba będzie rozwiązać ten problem samemu lub zapłacić komuś to zrobić. Ale nie jest to proces trudny. Każdy może to zrobić.

Podwójne szyby zazwyczaj zmniejszyć występowanie kondensacji, ale nie całkowicie je wyeliminować. W pewnych warunkach kondensacji utworzą się pomiędzy warstwami szyby z tworzywa sztucznego, który jest zazwyczaj rozpraszają jako przestrzeń powietrze jest ogrzewane przez słońce.

Jeśli istnieje nadmiar wilgoci, które nie rozpraszają, a następnie stosuje się następującą procedurę należy zrobić, aby rozwiązać, ale nie całkowicie wyeliminować problem.

Wyjąć łączniki mocujące kopułę i usunąć ramkę mocującą kopuły i górną kopułę. Osusz obie kopuły bawełnianą tkaniną, a następnie zastąpić kopuły, uchwyt i śruby, ale nie może być pewny, aby ścisnąć uchwyt kopuły zbyt ciasno do bazy, że przywiązuje się tak, że kopuły może pozwolić na każdej przyszłej wilgoci płakać spomiędzy kopuły. Czasami rama może się skompresowane podczas transportu, przeładunku, instalacji, etc.

Jeśli chcesz, aby oczyścić swoje kopuły, NIE UŻYWAJ: każda ze szkła sprzątaczki, okienne spraye, kuchnia szorowania związki, alkoholu ani rozpuszczalników, takich jak aceton, benzyna, benzen, czterochlorek węgla lub lakieru cieńsze. Substancje te zniszczą plastiku.

Jeśli trzeba wymienić swoje kopuły, należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem Skylight. Birdview Świetliki nie sprzedaje do ogółu społeczeństwa, ale jeśli do nas zadzwonić, możemy skierować cię do dystrybutora w swojej okolicy.

napisane przez: