jakie paznokcie do czarno bialej sukienki

jakie paznokcie do czarno bialej sukienki

Jak ponownie Finish Old Zawiasy

Choć malowane zawiasy mogą być w modzie dla niektórych zastosowań, stanowią one brzydkie problem dla tych, którzy wolą prostszą lakier. Więc jak można iść na temat usuwania farby i wracając do podstaw? Istnieje kilka technik do usuwania farby i odnawiania regularne, zardzewiałe zawiasy. Więc zanim uzna, że ??zawias nienaprawialne, spojrzeć na niektórych opłacalnych metod, które mogą być bardziej opłacalne niż kolejną podróż do sklepu komputerowego.

Usuwanie farby z Zawiasy

Do usuwania farby, old fashioned środki często rade. Napełnij garnek wodą (najlepiej taki, który nie jest używany do gotowania) i dostosowania go do niskiego wrzenia. Niech zawiasy siedzieć aż farba wydaje się wystarczająco zmiękczona, a następnie ostrożnie usunąć za pomocą rękawic i szczypiec, a zawiasy są bardzo gorące. Używanie smaru, plastikowy skrobak i drutu lub miękką szczotką (niektórzy ludzie uważają, drut może zarysować zawiasy), usunąć nadmiar farby.

Inne techniki usuwania farby wiązać z wykorzystaniem ciekłego striptizerkę i szczotkę do czyszczenia lakieru z wszelkich zakamarków.

usuwania rdzy

Farba nie jest jedyną rzeczą, która musi być usunięta z zawiasów podczas dokonywania napraw. Często zawias może mieć znaczący warstwę rdzy w celu ponownego użycia zawias, istniejącą rdzę nie może być zbyt gruba. Jeśli rdza już zjedzone przez zawias, to chyba nie jest do uratowania. Jednakże, umiarkowana powierzchni rdzy z pewnością mogą być usunięte, a zawias skutecznie wykorzystane ponownie.

Przed przystąpieniem do usuwania rdzy, ważne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj metalu zawias składa. Ponieważ mosiądz nie rdzewieje, jeśli do czynienia z zardzewiałe zawiasy, mosiądz jest łatwo wykluczyć. Jednakże, mosiądz czy utleniania, co powoduje zielonkawym patyny-prostego czyszczenia mosiądzu jest skuteczna w usuwaniu osadu.

napisane przez: