jakie paznokcie do jasno bezowej sukienki

jakie paznokcie do jasno bezowej sukienki

Kilka Airbrush Porady

Przy dużej puli artystów realizujących ruch sztuki aerografu do swojej sztuki, wiele wskazówek airbrush istnieją dla początkujących, jak i stałych użytkowników podobne. Najczęściej początkujących użytkowników airbrush chciałbym wiedzieć właściwy sposób wykorzystać aerografu do własnych potrzeb. Dowiedz się, jak oczyścić ich narzędzia służą również jako ważny końcówki aerografu.

Dla Aerografy działał poprawnie, musi być utrzymywane w czystości. Metody stosowane w oczyszczaniu tych produktów są wyjaśnione wskazówek airbrush. Z aerografów, które używają farb olejnych, lakierów cieńsza jest najlepszym czystsze. Aby korzystać z tego materiału, mają szerokim rondem może (z pokrywą) i wystarczająco cieńsze, dzięki czemu szczotka może zanurzyć w dół i chwycić cieńsze.

Końcówka airbrush nadal wyjaśniają, że po zakończeniu kolorem, można następnie wlać resztę z powrotem do butelki i spray pozostały na starym dywanie lub koszulkę. Przetrzyj filiżankę szmatką, a następnie zanurzyć końcówkę pędzla do cieńsza i przenieść ją wokół kawałka. Następnie wlać cieńsze z kubka i dokonać innego częściowego obciążenia Cup. Następnie spryskać rozcieńczalnika do puszki i gotowe.

Kolejna wskazówka airbrush obejmuje stosowanie farb akrylowych ze swoim aerografu. Farby te mogą być czyszczone tak jak druga, lakierem cieńsze. Jednak wiele odkryli, że działa ciepła woda jest dostępna jest znacznie łatwiejszy w obsłudze. Po wlaniu dodatkowe farby do butelki i natryskiwania pozostałej farby, ta końcówka airbrush wyjaśnia użytkownikowi umieścić szczoteczkę do bieżącej wody i wypłukać większość dodatkową farbą.

Można używać ich palcem, aby umieścić na końcu szczotki i umieścić trochę powietrza z igłą wciągana do aerografu. Ten umieścić nadmiar farby do filiżanki. Końcówka airbrush nadal wyjaśniają, że trzeba pracować zawór iglicowy iz powrotem, aż nie ma farby lewo. Po tym, trzeba dmuchać kubek wody z pędzla i wstrząsnąć szczotkę się pod różnymi kątami. Ta porada airbrush jest niezwykle ważne, ponieważ nie chcesz dużo wody w swoim pędzlem po umieszczeniu więcej farby do niego.

napisane przez: